ÖVRIGT / Mattor / Chuval 4103021
nr 410 3021
Chuval
Antik Tekke, 137x79, jämnt ställvis hårdare slitage, mindre hål och skador, even partly heavier wear, minor holes and damages
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.500 kr
måndag 8 maj 2006
8 maj
TEMA Orientaliska mattor 3
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 3